Iemand een bootje kwijt?
De Hoef - De politie De Ronde Venen meldt op haar Facebookpagina dat ze op zoek is naar de eigenaar(s) van een bootje dat afgelopen dinsdag op de Kromme Mijdrecht (Oostzijde) in De Hoef dreef.
De melder had dit bootje eerder vast zien liggen aan de Westzijde ter hoogte van perceelnummer 23. Het bootje dreef ter hoogte van de Pondskoekersluis.
De politie heeft het bootje aan de kant gekregen en vastgelegd aan een steiger van een bewoner in de buurt van de sluis. Hier kan het echter niet blijven liggen, dus is de politie met spoed op zoek naar de eigenaar(s).
Het is een klein grijs kajuitjacht van ongeveer 5 meter lang. Volgens de sluiswachter zou de eigenaar mogelijk uit Zoetermeer komen.
Bent u of kent u de eigenaar? Neem dan contact op met de politie De Ronde Venen op telefoonnummer 0900-8844.
Foto: Facebookpagina Politie De Ronde Venen