++ Kindcentrum Avonturijn feestelijk van start ++ Al 60 jaar staat de familie Buys met hun viskraam in Abcoude ++ Vinkeveense Steupels vieren carnaval ++ Vissen kunnen straks de vislift nemen in Vinkeveen
++ In een prachtige lentezon is met een symbolische knip het nieuwe Kindcentrum Avonturijn feestelijk geopend. Het nieuwe onderkomen van de basisscholen Hofland, Wereldwijs en Kinderopvang Kind & Co.
++ Al 60 jaar staat de familie Buys met hun viskraam in Abcoude. Driemaal in de week rijden zij van Volendam naar het dorp.
++ De Vinkeveense carnavalsvereniging De Steupels weet wat carnaval vieren is. Wij gingen kijken in Café Het Kruytvat en in Maria-Oord
++ Er wordt hard gewerkt in Vinkeveen naast de brug over de N201. Vissen kunnen daar straks de vislift nemen en ongestoord doorzwemmen.
Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht
E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl
Telefoon Redactie
0297 - 286004