Deze week in Nieuwsronde 38

++  Feestelijk afscheid van burgemeester Maarten Divendal  ++   Samen eten bij de aanschuiftafel  ++   Kliederkerk en het verhaal van St Maarten  ++   Oproep aan kinderen in Wilnis om Sint te verrassen  ++  Maarten Divendal door de jaren heen

++  Na 14 jaar burgemeester zijn gaat Maarten Divendal met pensioen. Dat ging zeker niet ongemerkt voorbij. Met een drukke, muzikale, humoristische en gezellige afscheidsbijeenkomst in het gemeentehuis.

++  De behoefte aan echte ontmoeting blijkt springlevend in onze dorpen. Dat laat het succes van de aanschuiftafels in Mijdrecht, Wilnis en Vinkeveen wel zien. Wij namen een kijkje in de Willisstee

++  In de Kliederkerk gaan jong en oud met elkaar aan de slag gaat rondom een Bijbelverhaal Deze keer rond het verhaal van Sint Maarten en wie kan dat verhaal beter vertellen dan een echte Maarten?

++  De intocht van Sinterklaas in Wilnis moet een groot feest worden. Pieten roepen kinderen op alvast een dansje aan te leren en versiering te maken.

++  Maarten Divendal was als burgemeester op veel plekken te vinden. Dat blijkt wel uit compilatie van de opnames uit ons rijke archief



CultuurEconomieGemeenteMaatschappijPolitiekaanschuiftafeldivendalkliederkerksinterklaas

Meer in dossier aanschuiftafel

Meer in dossier aanschuiftafel


Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht

E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl

Telefoon Redactie
0297 - 286004

×