Kersttoernooi Kwinkslag laat sport en spel speels samensmelten

Badmintonvereniging Kwinkslag bewees deze week opnieuw dat competitie en gezelligheid prima samengaan. Met afwijkende spelvormen werd het traditionele badminton verrassend en interactief.

Ongewone regels: “Hilarisch”

Het toernooi week bewust af van het traditionele badminton. “Er is gespeeld met twee velden mix partijen en één veld met handicap,” aldus de organisatie. Op dat laatste veld werd geëxperimenteerd met een bijzondere opstelling: “Waarbij het volleybalnet met een badmintonnet verweven is en de afmeting van het badmintonveld.” Spelers moesten vier keer overspelen en daarna naar een ander veld doorspelen. Het resultaat? “Hilarisch: zo leuk.”

Gastspelers en prijzen

Net als voorgaande jaren sloten ook gastspelers aan. Dat zorgde voor extra dynamiek en onverwachte duo’s. Er waren in totaal acht prijzen te winnen. “Onze ouwe badmintonner Jos Bunschoten heeft daarbij de hoofdprijs gewonnen.” De troostprijs ging naar gastspeler Jeroen van Rijn.

Meer dan alleen een toernooi

Kwinkslag staat bekend als een laagdrempelige vereniging waar plezier vooropstaat. Het kersttoernooi past in een langere traditie van recreatief badminton, waarin vaste leden en nieuwkomers samen op de baan staan. De vereniging gebruikt zulke avonden ook om belangstellenden kennis te laten maken met de sport. “Zeg je nou, laat ik eens een keer meedoen met dit leuke snelle racketspel? Kom dan gewoon langs op donderdagavond om 19.30 uur in de Boei,” besluit de organisatie.



SportVinkeveenbadmintonvereniging de kwinkslag


Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht

E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl

Telefoon Redactie
0297 - 286004

×