
Langs de N201 bij Vinkeveen woedt op dit moment een grote brand in een schuur. Brandweerkorpsen uit Vinkeveen, Wilnis en Mijdrecht zijn ingezet om het vuur onder controle te krijgen. “Over de aanwezigheid van dieren in het pand zijn geen berichten bekend,” zegt een woordvoerder van de brandweer.
De N201 werd vanuit Mijdrecht richting Vinkeveen afgesloten. Verkeer in de andere richting werd deels via het fietspad geleid. Dat zorgt voor vertraging.
“De brandweer heeft opgeschaald naar grote brand. Dit betekent dat er drie brandweerwagens zijn ingezet om het vuur onder controle te krijgen.”

De brandweer is inmiddels aanwezig.
Rond 17:30 uur was de brand grotendeels onder controle, maar nog niet meester. De zwarte rook heeft plaatsgemaakt voor witte rook. De brandweer is nog wel aanwezig om na te blussen en werkt onder meer aan extra waterwinning.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Ook is onduidelijk of er gewonden zijn.

De brand is duidelijk te zien vanaf de N201.

Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht
E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl
Telefoon Redactie
0297 - 286004