
Bij tuincentrum Wiegmans aan de Bozenhoven in Mijdrecht is woensdagochtend een automobilist het terrein opgereden en heeft daarbij meerdere tafels, winkelkarren en planten omver gereden. Dat bevestigt mede-eigenaar Frans Wiegmans.
Het incident gebeurde terwijl er op dat moment klanten en personeel aanwezig waren op het terrein.
Volgens mede-eigenaar Frans Wiegmans, die op dat moment zelf aan het werk was, ging het plotseling mis. “Ik ben met een klant bezig en loop naar de auto toe van een klant, en zie ineens een auto vooruitschieten die vier tafels meeneemt,” vertelt hij.
De auto reed vervolgens door naar de kas, waarna de bestuurder het voertuig weer in zijn achteruit zette. “Je hoorde echt alles krassen en schuren,” aldus Wiegmans.
Een klant is direct de winkel uitgerend toen zij het incident zag gebeuren. Toen de auto tot stilstand was gekomen, zijn de sleutels uit het voertuig gehaald en is de ambulance gebeld.
Volgens de mede-eigenaar van het tuincentrum zou de bestuurder eigenlijk op weg zijn geweest naar de mondhygiënist, die naast het tuincentrum is gevestigd.
De situatie zorgde voor veel schrik bij aanwezigen. “Een klant die het zag gebeuren is direct de kas uitgerend,” zegt Wiegmans. De man is later geholpen en naar huis gebracht. “Hij zag heel wit en was magertjes, maar het schijnt mee te vallen.”
Door het incident zijn naar schatting vier tot vijf tafels beschadigd geraakt, evenals winkelkarren en planten die omvielen of beschadigd raakten.
Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht
E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl
Telefoon Redactie
0297 - 286004