Verse fruitkar kiest carpoolplaats Vinkeveen als nieuwe standplaats

Forenzen en bezoekers kunnen sinds deze week ook terecht voor vers fruit op de carpoolplaats langs de N201 in Vinkeveen. Masters in Fruit is maandag gestart op de nieuwe locatie. De fruitkar maakt gebruik van dezelfde standplaats als de onlangs geopende koffietrailer, maar dan in de middag. Zo vullen de ondernemers elkaar aan.

Standplaats gedeeld

Eigenaar Bert Verbeek verkoopt onder meer Betuwse kersen, aardbeien, bramen, frambozen, blauwe bessen, jam, sapjes en chocolade-aardbeien. Hij runt al fruitkiosken in Veldhoven en Bussum en was al langer op zoek naar een derde locatie. “Ik zag een advertentie van de provincie Utrecht en heb direct gereageerd,” vertelt hij.

De exploitant van de koffietrailer had de standplaats al eerder aangevraagd. In overleg met de provincie Utrecht werd afgesproken dat beide ondernemers de locatie delen. De koffietrailer staat er in de ochtend, waarna Verbeek vanaf 13.30 uur zijn fruitkar opent. “We zijn pas net begonnen, dus het moet nog bekendheid krijgen, maar de eerste reacties zijn heel positief.”

Verbeek koopt zijn fruit rechtstreeks in bij telers uit de omgeving van Culemborg en staat zelf in de kraam. Hij heeft een overeenkomst tot 2030, met een optie op nog eens vijf jaar. De fruitkar is geopend van maandag tot en met zaterdag van 13.30 tot 19.00 uur. Om de dagelijkse rit vanuit Culemborg te beperken, is Verbeek nog op zoek naar een stallingsplek voor zijn verkoopwagen in Vinkeveen.



Vinkeveencarpool vinkeveen

Meer in dossier carpool vinkeveen

Meer in dossier carpool vinkeveen


Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht

E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl

Telefoon Redactie
0297 - 286004

×