Watersporters kunnen hun hart weer ophalen: de jachthaven bij de Plsahoeve aan de Noordplas is terug van weggeweest. Onder de nieuwe naam Grand Zuwe Marina is de haven opnieuw in gebruik genomen.
De jachthaven biedt plek aan ruim 100 boten en beschikt over boothuizen in verschillende formaten. Ook horeca aan de plas is volop in de buurt.
De heropening is de eerste stap in een grotere herontwikkeling. In de toekomst komen er ook appartementen onder de naam ‘GrandZuwe’. De bouw daarvan laat nog zo’n twee jaar op zich wachten. Tot die tijd ligt de focus op het verbeteren van de huidige havenfaciliteiten en het inpassen van ligplaatsen bij het toekomstige plan. Aanmelden voor een ligplaats kan via de website van Grand Zuwe Marina.
Studio
Rendementsweg 10d
3641 SK Mijdrecht
E-mail
redactie@rtvrondevenen.nl
Telefoon Redactie
0297 - 286004